2020.gada 26.augustā Kubulu pagasta kultūras namā norisinājās informatīvais seminārs LEADER 8.kārtas uzņēmējdarbības projektiem Ziemeļlatgales sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.-2020. gadam ietvaros. Seminārā varēja iepazīties ar visiem nosacījumiem veiksmīgai projektu rakstīšanai un iesniegšanai. 

Plašāka informācija: http://www.lad.gov.lv/lv/atbalsta-veidi/projekti-un-investicijas/leader/biedriba-balvu-rajona-partneriba/

WhatsApp Image 2020 08 28 at 14.35.00

 
  

21.jūlijā ir iespēja apmeklēt Alūksnes lauku partnerībā īstenotos LEADER uzņēmējdarbības projektus.

Detalizēta programma, pielikumā. 

Ja Jums ir kāda biznesa ideja, vai jau gatavojaties iesniegt projekta pieteikumu šī plānošanas perioda pēdējā - uzņēmējdarbības projektu kārtā,

tad laipni aicinām Jūs pieteikties šajā pieredzes braucienā, lai iepazītos ar LEADER iespējām un iedvesmotos attīstīt savu biznesa ideju.

Brauciena dalības maksu potenciālajam projekta iesniedzējam sedz Balvu rajona partnerība. 

Dalības maksā iekļauts: – diskusijas un pieredzes apmaiņa  uzņēmumos, objektu apskate, satura, tehniskās norises izstrāde, ēdināšanas izdevumi, kafijas pauzes un degustācijas.

Kā arī papildus Balvu rajona partnerība nodrošina transportu līdz pieredzes apmaiņas norises vietai un tā norises laikā.

Pieteikšanās līdz 15.jūlijam zvanot vai rakstot:

 

Mārīte Orniņa, tālrunis/whatsapp 26451959; epasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ieva Leišavniece, tālrunis/whatsapp 29134410; epasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Lūgums pieteikties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots (ne vairāk par 25 dalībniekiem)

 

Lapa 1 no 61