2020.gada 15. septembrī viesu mājā "Noras",  Krišjāņu pagastā norisinājās seminārs "Uzņēmums un digitālās kartes, pārdošana tiešsaistes platformās" projekta "Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā" Nr. 19-00-A019.332-000007 ietvaros.

Ar savu pieredzi tūrisma uzņēmuma izveidē un tūrisma pakalpojuma pārdošanā "Booking.com" portālā dalījās viesu mājas "Noras” saimniece Anna Lūzeniece, kas atklāja arī savas nākotnes ieceres. Kopīgi ar vīru Valdi izrādot labiekārtotās pastaigu un atpūtas vietas gan viesu nama teritorijā, gan pašu veidotajā pastaigu parkā Tilžas upes krastā.

Lasīt tālāk ...

2020.gada 15. Septembrī tiek organizēts apmācību seminārs "Uzņēmums un digitālās kartes, pārdošana tiešsaistes platformās", kas norisināsies  viesu namā „Noras”, Krišjāņos, Balvu novadā.

Seminārā aicināti piedalīties Latgales reģiona  uzņēmēji, tajā skaitā tie, kas sniedz vai plāno sniegt tūrisma pakalpojumus.

Semināra laikā tiks apgūtas un apzinātas jaunas digitālās prasmes. Tiks pievērsta uzmanība SVID analīzei, lai ar tās palīdzību radītu, attīstītu jaunus, kā arī nostiprinātu jau esošus Latgales tūrisma produktus.

Apmācību rezultātā dalībnieki gūs papildus zināšanas par “google maps”, “open street maps” , Balticmaps, LVM Geo lietošanu sava biznesa vajadzībām – kā ievietot informāciju un fotogrāfijas par savu uzņēmumu un apkārtni, rīkoties ar kartēm internetā un ievietot karšu fragmentus sava uzņēmuma mājas lapā, iemācīsies uzzīmēt kartē pārgājiena maršrutu, lejuplādēt to un saglabāt gpx failā un izmantot viedtālrunī, iepazīs aplikācijas, kas palīdz orientēties apvidū un kuras piedāvā navigāciju līdzīgi kā Waze, lai klienti viegli nokļūtu  pie uzņēmēja.

Semināra dalībniekiem lūgums ņemt līdzi savus portatīvos datorus un viedtālruņus ar internetu, kā arī aicinam vilkt mitrumizturīgus, ērtus apavus, apskatot viesu nama „Noras” saimniecību , īpašnieces stāstījuma laikā.

Pieteikties semināram iespējams: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vai aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-Kg-rBXk7v8RF2hAjpoocsSJDob_5jBMv1hrT4m2LWjiPYw/viewform

Afiša 14 15.09.2020

Iespēja izteikt savu viedokli, situācijas vērtējumu un vajadzības tūrisma nozarē!

Aicinam aizpildīt aptaujas anketu, kurā tiks noskaidrots tūrisma un topošo tūrisma uzņēmēju viedoklis par tūrisma produktu veidošanu, sadarbību ar citiem uzņēmumiem, prasmju novērtējumu, lai darbotos tūrisma nozarē. Anketas aizpildīšana aizņems no 5 līdz 10 minūtēm.

Rezultāti tiks iestrādāti Tūrisma pakalpojumu veidošanas stratēģijā Latgales reģionam.

Aptaujas anketa pieejama saitē:  www.visidati.lv/aptauja/1614425079/

Paldies par Jūsu viedokli!

Latgales uzņēmējiem iespēja piedalīties seminārā "Reklāmas video veidošana", kas norisināsies 27.08.2020. Zoom platformā un praktisko nodarbību Zoom platformā 03.09.2020.

Semināra mērķis ir Latgales uzņēmēju iepazīstināšana un iedrošināšana darboties pašiem un veidot sava uzņēmuma vizuālās identitātes materiālu, ņemot talkā pavisam vienkāršus un visiem viegli pieejamus palīgrīkus.Pieteikuma anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBhxkXJ9PEoWpAGixRq5r7Fc7t1G_mXzEAtueNdUEVFiX0-Q/viewform?fbclid=IwAR1X8__tbQU4D_bWXPSgehj9uZQUK1Xo3MQtAPoTPK7A8xCYc6f31zZMGVM

Plašāka informācija: https://www.ludzaspartneriba.lv/aktualitates/turpinas-latgales-uznemeju-apmacibas?pp&fbclid=IwAR0mEvUTLpaESGgkBKwG2krp6cEoA6-Lvt8rgdY7DiJdlwFuklvJttOMFbc

Afiša seminārs augusts septembris

Lapa 1 no 2