Ināra Matisāne ar LEADER projekta atbalstu realizēja projektu Nr.16-07-AL19-A019.2101-0000019 “Iekārtu iegāde un uzstādīšana augļu, dārzeņu un piena produktu ražošanas uzsākšanai Sķilbēnu pagastā”, programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”. Projekta attiecināmās izmaksas EUR 40166.97. Projekta īstenošanas publiskais finansējums EUR 28116.88.
      Projekta mērķis: uzsākt saimniecisko darbību augļu, dārzeņu un piena pārstrādes nozarē un izveidot jaunu vietējās produkcijas realizācijas vietu, kā arī popularizēt un piedāvāt iedzīvotājiem vietējos produktus, kuriem ir zināma izcelsme, tādejādi sekmējot vietējo patēriņu un ekonomisko attīstību.

     Projekta ietvaros tika iegādātas šādas iekārtas un darba galdi: multifunkcionālais katls (siera katls), separators, ledusskapis, elektroniskie svari (līdz 40kg.), elektroniskie svari (līdz 300kg.), aukstā vitrīna, nerūsējošā tērauda darba galdi ar 2 izlietnēm, nerūsējošā tērauda galdi ar apmali, nerūsējošā tērauda roku izlietne ar krānu, saldējuma, sorberta mašīna, mehāniskā siera prese un preses virsma, siera (biezpiena) nogatavināšanas vanna, trauku komplekts, universālā sulas spiede, elektriski vārāmais katls ar elektrisko maisītāju, daudzfunkcionālais dārzeņu griezējs un griešanas disku komplekts, nažu komplekts ar nažu asinātāju, šokeris, mizojamā mašīna, saldētavas, vakuuma iepakošanas mašīna.

Projekta vadītājs: Rolands Keišs