Uldis Matisāns ar LEADER projekta atbalstu realizēja projektu Nr.16-07-AL19-A019.2101-0000018 “Iekārtu iegāde un uzstādīšana, lai uzsāktu gaļas pārstrādi un sniegtu ēdināšanas pakalpojumu Ziemeļlatgalē”, programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”. Projekta attiecināmās izmaksas EUR 46264.47. Projekta īstenošanas publiskais finansējums EUR 32385.11.
    Projekta mērķis: Iegādāties un uzstādīt nepieciešamās iekārtas, lai uzsāktu gaļas pārstrādi un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu Ziemeļlatgalē, popularizēt un piedāvāt iedzīvotājiem vietējos produktus, kuriem ir zināma izcelsme un izveidot jaunu vietējās produkcijas realizācijas vietu.

     Projekta ietvaros tika iegādātas šādas iekārtas un darba galdi: Gastronomijas griezējs (slaisers), gaļas maļamā mašīna, desu pildītājs (šprice), elektriskais kaulu letnzāģis, saldētavas, elektroniskie svari (līdz 300 kg.), elektroniskie svari (līdz 40 kg.), nažu sterilizators, aukstuma kamera ar aukstuma agregātu, nerūsējošā tērauda darba galdi ar divām izlietnēm, nerūsējošā tērauda darba galdi ar apmali, nerūsējošā tērauda galdi ar plauktu un izlietni, trauku komplekts, gastronomijas krāsns, multifunkcionālā cepšanas panna, nažu komplekts, ledusskapis, elektriskā plīts, tvaika nosūcējs, karstā vitrīna(siltuma vitrīna), trauku mazgājamā mašīna ar priekšmazgāšanas un pēcmazgāšanas galdu un dušu.

Projekta vadītājs: Rolands Keišs