Uzņēmums SIA “AMATI projekts” ir realizējis projektu Nr. 18-07-AL19-A019.2101-000009 “Digitālās drukas centra izveide” par summu EUR 20 477.14, kur attiecināmo izmaksu summa ir EUR 20 000, no tiem publiskais finansējums EUR 14 000.
    Projekta mērķis ir iegādāt ražošanai nepieciešamās iekārtas- digitālās drukas iespiedmašīna un giljotīna-  kas ļaus ražot poligrāfijas materiālus ar augstu pievienoto vērtību, nodrošinot klientiem pieeju pie visa veida produktiem, t.sk., kalendāri, bukleti, grāmatas, žurnāli, produktu iepakojumi, afišas, pastkartes u.c. Iekārta ļauj drukāt arī uz kartona materiāliem, kas ļaus ražot produktu iepakojumus vietējiem un tuvākajiem uzņēmumiem. Uzņēmums īpaši lepojas ar to, ka šāda līmeņa iekārtas ir vienīgajiem Ziemeļlatgalē un Ziemeļvidzemē, spējot būtiski kāpināt tā konkurētspējību gan vietējā, gan reģionālajā tirgū. Drukas aparāts spēj apdrukāt līdz 80 000 lapas/mēnesī, turpretim giljotīna var nodrošināt materiālu pēcapstrādi līdz 475 mm platumā un 75 mm biezumā. Iegādātās iekārtas ļauj vienīgajiem šajā reģionā sniegt profesionālu drukas darbu veikšanu. 
     Iegādātās iekārtas efektīvais izmantošanas laiks ir vismaz 10 gadi un tas papildina uzņēmuma rīcībā jau esošos darba instrumentus un iekārtas, kas ļaus realizēt ikviena klienta prasības īpaši augstā kvalitātē. Pateicoties jauniegūtajām iekārtām, uzņēmums ir ne tikai nostiprinājis pozīcijas vietējā tirgū, bet plāno to aktīvi palielināt tuvākajos reģionos.