SIA METTA STEEL Rugāju novadā ir īstenojusi LEADER projektu Nr. 18-07-AL19-A019.2101-000003 “Industriālā dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanas uzņēmuma izveide”. Projekta attiecināmās izmaksas ir 19794,50 EUR, no kurām publiskais finansējums- 13856,15 EUR.
    Projekta mērķis ir izveidot uzņēmumu, kurš specializējas industriālā dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanā. SIA Metta Steel darbības pamatideja ir no Latvijā pieejamiem materiāliem (koks, metāls, betons, stikls u.c.) radīt produktus ar augstu pievienoto vērtību. Mēbeles un interjera priekšmeti tiek ražoti no augstas kvalitātes metāla apvienojumā ar dzelzsbetonu vai nelīmētu masīvkoku. Ražošanas procesā tiek pielietotas mūsdienīgas industriālās tehnoloģijas, kas nodrošina metāla konstrukciju izgatavošanas precizitāti, nevainojamu pulvera pārklājumu un dzelzsbetona izturību, īpašu uzmanību pievēršot augstvērtīgai masīvkoka apstrādei.
    LEADER projekta ietvaros uzņēmums ir iegādājies pamatlīdzekļus (dažādi specifiski instrumenti un automatizēta mazgabarīta koksnes žāvēšanas iekārta), kā arī ir izveidota uzņēmuma mājas lapa (www.mettasteel.com).
Projekta ietvaros iegādāto koksnes žāvēšanas iekārtu- mazgabarīta kalti, uzņēmums izmantos, lai sagatavotu kvalitatīvu izejmateriālu savu produktu ražošanai. Paralēli tam, tiks sniegti arī kokmateriālu žāvēšanas pakalpojumi nelieliem apjomiem (līdz 2 m3), kas noteikti būs aktuāli vietējā tirgū. Izmantojot datorvadību, tiks noteikts precīzs žāvēšanas un mitrināšanas process. Žāvēšanas cikla laiks ozola vai oša zāģmateriāliem būs līdz piecām nedēļām.
    2018. gadā SIA Metta steel ir uzsākusi mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanu. Ir radīti pirmie dizaina produkti- metāla konstrukcijas gulta ar ozolkoka apdari, daudzfunkcionāla plauktu sistēma no metāla un ozolkoka, āra mēbeļu komplekts, metāla lampas un pulksteņi.
METTA STEEL mēbeles un interjera priekšmeti ir radīti iedvesmojoties no Ziemeļu dabas askētisma un urbānā industriālisma spēka. Apvienojot dzelzs rūdu, kas nāk no Ziemeļu zemes dzīlēm, stikla tīrību, ozola koksni no gadsimtos mērāmām birzīm un dzelzsbetona spēku, ir radīts vērtībās balstīts dizains kopš neatminamiem laikiem. Pāri laikam. Laikā.

www.mettasteel.com
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
T. 26607478 (Andris), 29197821 (Margita)