Lauku Ceļotājs

Lauku ceļotājs ir uzsācis veidot mārketinga materiālus un plānot pasākumus šim gadam, tāpēc ir izsūtījis piedāvājumu pieteikties dalībai jaunajos ceļos:

1) "Sidra ceļš"  izstrādāšanai aicina sidra ražotājus, kā arī veikalus, lauku labumu veikalus, restorānus, kafejnīcas, krogus, degustācijas istabas un vietas, kur tiek pārdots un piedāvāts no Latvijas aboliem darīts sidrs. Kopā tiks veidoti materiāli un vietnes ceļotājiem un sidra cienītājiem, kas palīdzēs veicināt atpazīstamību un daudzināt sidru, kā mūsu pašu nacionālo vērtību un interesantu tūrisma produktu.

Pieteikt dalību Sidra ceļā: https://forms.gle/JLnYCdDa5ekM2cqH6

2) "Rudzu ceļš" veidošanai aicina pieteikties ne tikai rudzu maizes cepējus, bet arī ēdinātājus - viesu namus, krogus, kafejnīcas, restorānus, kas pasniedz rudzu maizes vai grauda ēdienus,kā arī tos, kuri ražo vai pasniedz no rudzu produkcijas gatavotus dzērienus (kvass, iesalas dzēriens u.c.). Ēdinātājiem šī ir iespēja popularizēt ēdienkārtēs jau iekļautos rudzu izstrādājumus,kā arī apgūt jaunus rudzu maizes pasniegšanas veidus un receptes ar kuriem papildināt savu piedāvājumu. 

Pieteikt dalību Rudzu ceļā: https://forms.gle/XoJVEdJnuWcFK97S7

Projektu ietvaros dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties izzinošos semināros, meistarklasēs, dalība pašmāju un starptautiskās izstādēs un citos pasākumos.

Vairāk info par projektiem stāstīs tuvākajos semināros 22.01.2020 "Sidra ceļš" Tukuma novadā  un 30.01.2020 "Rudzu ceļš" Ozolnieku novadā.

Skatiet pielikumā programmas un lūdzam pieteikties Inese Orupa

 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel: 67617600

Jūsu Lauku ceļotājs

Projekti "Rudzu ceļš" (Nr.19-00-A01630-000002) un "Sidra ceļš" (Nr.19-00-A01630-000001) tiek īstenoti ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. „Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai – Eiropa investē lauku apvidos”.
Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.