Biedrība "Mēs pasaulē" sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu un Balvu rajona partnerību Eiropas Savienības Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) LEADER programmas pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" Balvu rajona attīstības stratēģijas 2009.-2013.gadam noteiktās 4.rīcības "Jauniešu centru izveide un attīstība" ietvaros īstenoja projektu Nr.14-07-LL04-L413201-000005 "Sporta aprīkojuma iegāde Rugāju novada jauniešiem".

Projekta mērķis bija uzlabot Rugāju novada jauniešu brīvā laika pavadīšanas kvalitāti, veicināt jauniešu interesi par sportu un aktīvu atpūtu, nodrošinot jauniešus ar sporta aprīkojumu brīvā laika pavadīšanai.

Projekta laikā no 10.12.2014. līdz 31.05.2015. tika iegādāts sporta aprīkojums 1551.56 euro apmērā, ko 100% finansēja Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai.

Pateicoties projektam, bērniem būs iespēja apgūt interkrosa un florbola spēli, uzlabot savu sportisko formu ar vingrošanas apļu, nūju, lecammaisu, trepītes, Hula Hoop apļu, kā arī stafetes piederumu palīdzību. Ir padomāts arī par ziemas priekiem – tagad bērni no kalna varēs šļūkt ar krāsainiem paliktnīšiem, sauktiem arī par ābolīšiem.

Sporta spēļu piederumi ir paredzēti dažādām vecuma grupām, turklāt tie ir pārvietojami, tāpēc bērniem tie sniegs neaizmirstamu sportošanas piedzīvojumu!

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Liene Pipure

DSC0872