Latgales reģiona tūrisma uzņēmēji, kā arī uzņēmēji, kuri vēlas uzsākt darbību tūrisma un atpūtas biznesā tiek aicināti pieteikties semināram  "Uzņēmums un digitālie kartogrāfiskie rīki". 

Uzņēmējs tiks iepazīstināts ar nosacījumiem, kāda ir laba tūrisma karte. Seminārā tiks pievērsta uzmanība aspektiem, kā tūrists atrod Jūsu uzņēmumu internetā un kā viņš līdz Jums nokļūst, izmantojot modernos karšu resursus.

Seminārs būs noderīgs tiem, kuri vēlas iepazīt elektroniski pieejamos digitālos kartogrāfiskos rīkus – gan karšu serverus, pārlūkus, platformas, mobilās aplikācijas, kā arī uzzināt to sniegtās iespējas. Praktiskajā daļā būs iespēja pašam izplānot, uzzīmēt, rediģēt kādu savu izvēlētu pārgājiena, velobrauciena u.c. veida ceļojuma maršrutu.

Seminārs notiks ZOOM vidē 30.11.

Pieteikšanās saite: https://tinyurl.com/y47bpxds

Semināra programma pielikumā.

Afisauznemumsundigitaliekartografrikisamaz

 

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007 ; Aktivitāte "Semināru cikls II"