Pievienojies plašākajam inkubatoru tīklam Latvijā, piesakot savu biznesa ideju LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā!

No 2020. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas un pirmsinkubācijas  programmās četrpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā*, Madonā, Ogrē Rēzeknē, Siguldā*, Talsos, Valmierā, Ventspilī un Radošo industriju inkubatorā Rīgā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

*Siguldas un Liepājas inkubatoros pieteikšanās pirmsinkubācijas programmai  no 1. līdz 15.aprīlim

🌱 Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Programma ilgs sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki saņem visu nepieciešamo (semināri, lekcijas, mentorings) savas idejas attīstīšanai. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit 👉  https://ej.uz/magneticPINK

🌱 Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, kā arī iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai. Inkubācijas atbalstu var saņemt komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit 👉 https://ej.uz/magneticINK

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators 4.martā Rēzeknē, 10.martā Ludzā un 11.martā Balvos rīko Info dienas, kurās stāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā. Informācija un reģistrācija pasākumiem pieejama: http://www.liaa.gov.lv/lv/pieteiksanas-pasakumiem.

Pieteikumus  pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā  varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz plkst. 23:59) un klātienē Baznīcas ielā 19, Rēzeknē (darba laikā plkst. 8.30. – 17.00.)

ℹ️ Saziņai: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. l 62401095