Viļakas novada tirgotāju biedrība "Marnauza" izveidoja un labiekārtoja tirgus laukumu Viļakā. Ar projekta īstenošanu ir atrisināta viena problēma Viļakas pilsētā, jo līdz projekta īstenošana Viļakā nebija noteikta tirgus laukuma. Realizējot projektu labiekārtoja teritoriju, iegādājās un uzstādīja atbilstošas iekārtas tirgus laukumam – nojumes ar galdiem. Tā ir lieliska iespēja vietējiem tirgotājiem, amatniekiem un zemniekiem tirgot produkciju vienā noteiktā vietā un pircējiem būs ērti pieejams tirgus, apmeklējot to noteiktajos tirgus laukuma darba laikos. 

Projekta kopējās izmaksas: 14000,00 Ls, 90 % - 12600,00 Ls finansējumu biedrība saņēma no programmas, līdzfinansējumu 10 % apmērā - 1400,00 Ls nodrošināja Viļakas novada dome. Projekts realizēts: 2010.gadā.

„Tirgus laukumu izveidojām Tautas ielā (aiz „Saules” veikala iepretim poliklīnikai). Galvenais iemesls, kāpēc izvēlējāmies tieši šo vietu ir - tirgus laukumam jābūt pēc iespējas tuvāk centrālajām ielām un autoostai, lai cilvēkiem būtu ērtāk nokļūt līdz tirgus laukumam. Šīm vajadzībām novada dome iznomāja zemes gabalu. Projekta realizācija dod sabiedrībai ne tikai tirgu, bet arī sakārtotu teritoriju 0,5 ha platībā. Projekta īstenošana aizkavējās, jo tirgus laukuma vieta ir mitra. Vajadzēja gaidīt tikmēr zeme apžūs un būs iespējams strādāt ar tehniku. Plānojam izņemt melnzemi 250 m2 apjomā. Melnzemes bija ļoti daudz”, par projektu stāsta Viļakas novada tirgotāju biedrības ‘’Marnauza’’ valdes priekšsēdētājs Leonīds Cvetkovs.

 

DSC073631
DSC073661
DSC09148
DSC02460

Kontakti:

Valdes priekšsēdētājs Leonīds Cvetkovs

Mob.t. 29472955