2020.gada 15. Septembrī tiek organizēts apmācību seminārs "Uzņēmums un digitālās kartes, pārdošana tiešsaistes platformās", kas norisināsies  viesu namā „Noras”, Krišjāņos, Balvu novadā.

Seminārā aicināti piedalīties Latgales reģiona  uzņēmēji, tajā skaitā tie, kas sniedz vai plāno sniegt tūrisma pakalpojumus.

Semināra laikā tiks apgūtas un apzinātas jaunas digitālās prasmes. Tiks pievērsta uzmanība SVID analīzei, lai ar tās palīdzību radītu, attīstītu jaunus, kā arī nostiprinātu jau esošus Latgales tūrisma produktus.

Apmācību rezultātā dalībnieki gūs papildus zināšanas par “google maps”, “open street maps” , Balticmaps, LVM Geo lietošanu sava biznesa vajadzībām – kā ievietot informāciju un fotogrāfijas par savu uzņēmumu un apkārtni, rīkoties ar kartēm internetā un ievietot karšu fragmentus sava uzņēmuma mājas lapā, iemācīsies uzzīmēt kartē pārgājiena maršrutu, lejuplādēt to un saglabāt gpx failā un izmantot viedtālrunī, iepazīs aplikācijas, kas palīdz orientēties apvidū un kuras piedāvā navigāciju līdzīgi kā Waze, lai klienti viegli nokļūtu  pie uzņēmēja.

Semināra dalībniekiem lūgums ņemt līdzi savus portatīvos datorus un viedtālruņus ar internetu, kā arī aicinam vilkt mitrumizturīgus, ērtus apavus, apskatot viesu nama „Noras” saimniecību , īpašnieces stāstījuma laikā.

Pieteikties semināram iespējams: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vai aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-Kg-rBXk7v8RF2hAjpoocsSJDob_5jBMv1hrT4m2LWjiPYw/viewform

Afiša 14 15.09.2020