Balvos realizēts mikrouzņēmuma „ASNA-G” projekts Nr.17-07-AL19-A019.2101-000010 ar nosaukumu „Masīvkoka kvalitatīva pārstrādāšana un ražošana mikrouzņēmumā IK „ASNA – G’’”. Projekts tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014 - 2020. gadam pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros.
     Projekta kopējo attiecināmo izmaksu summa ir EUR 17545,00 kur publiskais finansējums (ELFLA fonds) no šīs summas ir 70% - EUR 12281,50.
    Projekta īstenotājs Nauris Pomers nonācis pie secinājuma, ka Latvijā attīstās pieprasījums pēc dabīgā materiāla – koka izstrādājumiem, aizvien populārāks paliek masīvkoka mēbeļu izstrādājumi pēc individāla pasūtījuma – galdi, gultas, krēsli, trepes un citi izstrādājumi. Mikrouzņēmums IK”ASNA-G” jau kopš 2012.gada izgatavo dažādu izmēru koka mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.       Projekta rezultātā iegādātā frēzmašīna uzlabos esošo darbinieku darba apstākļus, samazināsies putekļu izmeši, kā arī palielināsies apstādes efektivitāte Ziemeļlatgalē
Informāciju sagatavoja IK „ASNA - G” direktors Nauris Pomers
Foto: Nauris Pomers