Uzņēmums SIA “AMATI projekts” ir realizējis projektu Nr.16-07- AL19-A019.2101- 000007 “Lielformāta tekstilaudumu apdruka un radošā mārketinga pakalpojums”, par summu EUR 13 503,75 no kuras EUR 9 452,62 ir publiskais finansējums.

Projekta mērķis ir iegādāt ražošanai nepieciešamās iekārtas- digitālo lielformāta griezējploteri, šūšanas/izšūšanas šujmašīnu un datortehniku - ar kurām ir iespējams radīt lielformāta reklāmas un izšūšanas produktus.

Uzņēmums īpaši lepojas ar to, ka šāda līmeņa iekārtas ir vienīgajiem Ziemeļlatgalē un Ziemeļvidzemē, spējot būtiski kāpināt tā konkurētspējību gan vietējā, gan reģionālajā tirgū (Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Lietuva). Plotera drukas platums ir 1,6m, kā arī tiek izmantotas 8 tinšu eko-solventa krāsas, kas ļauj sasniegt maksimālo drukas kvalitāti visiem radītajiem produktiem. Iegādātās iekārtas ļauj vienīgajiem šajā reģionā apdrukāt melnu vai tumšu materiālu ar visdažādākajām krāsām.

Iegādātā izšūšanas šujmašīna un datortehnika ļauj radīt izcilas kvalitātes personalizētus dizaina un atpazīstamības produktus. Iegādātās iekārtas efektīvais izmantošanas laiks ir vismaz 10 gadi un tas papildina uzņēmuma rīcībā jau esošos darba instrumentus un iekārtas, kas ļaus realizēt ikviena klienta prasības īpaši augstā kvalitātē. Pateicoties jauniegūtajām iekārtām, uzņēmums ir ne tikai nostiprinājis pozīcijas vietējā tirgū, bet plāno to aktīvi palielināt tuvākajos reģionos.

 

 

 unnamed8unnamed4unnamed4-PAKALPOJUMI


Notikumu kalendārs

loader