Ilgvars Keišs ar LEADER projekta atbalstu realizēja projektu Nr.17-07-AL19- A019.2101-000006.
     Projekts ,,Peintbola laukuma izveide Baltinavas pagastā’’ tiek īstenotā programmā 2014-2020. gadam apakšpasākuma “ Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju ”. Projekta attiecināmās izmaksas ir EUR 13511,18. Projekta īstenošanas publiskais finansējums ir EUR 9457,82.
     Projekta mērķis ir izveidot atpūtas iespēju - peintbola laukumu Baltinavas pagastā, nodrošinot tuvāko novadu iedzīvotājiem, īpaši jauniešiem labu laika pavadīšanas vietu. Realizējot konkrēto projektu tiks veicināta visa Baltinavas novada un apkārtējo novadu attīstība un atpazīstamība.
    Projekts tika realizēts Baltinavas novada Silagaiļu ciema, vecajā fermas komplekā, kas šobrīd ir sliktā stāvoklī. Teritorijā atrodas daudz gruvešu, ēkas jau ir uz sabrukšanas robežas, kā arī teritorija ir pārvērsta par atkritumu izgāztuvi. Šo vietu sakopjot, ir iespējams piedāvāt labu atpūtas vietu jauniešiem. Projekta ietvaros tika sakopta teritorija - celmu izraušana, būvgružu novākšana iespeju robežās, augsnes izlīdzināšana. Teritorija tika sakārtota un labiekārtota, lai tā vairs neradītu nekādus apdraudējumus cilvēka veselībai.
     Mērķa sasniegšanai ir iegādāts strāvas ģenerators HX 7500 T-C, 6,0 kW, kas nodrošinās apgaismojuma izveidošanu spēļu laukumos, kā arī gaisa uzpildes stacijas darbībai. Tika iegādāti 20 pilni komplekti inventāra, lai varētu piedāvāt spēlēt peintbolu. Komplektā ietilpst: Tippmann FT-12 marķieris, peintbola aizsargmaska V Force Armor Thermal, aizsargveste, aizsargkombinezons. Kā arī tika iegādāti 2 aizsargtīkli 6x100 m, kas norobežos laukumus. Tika iegādāts kompresors Coltri, uzpildes stacija Fill Panel Single manta, kā arī ātruma mērītājs X-radar chronograph.
     Jau tuvākajā laikā tiks piedāvāta iespēja spēlēt peintbolu. Peintbola starta komplektā ietilpst:
• markeris Tippmann FT12,
• gaisa atkārtota uzpilde – bezmaksas,
• aizsarg maska,
• kombinezons,
• aizsargveste,
• cimdi,
• 100 bumbiņas ,
• instruktāža,
• spēles tiesnesis.
Starta komplekta cenas: 7 eur no personas, ja grupa mazāka par 10 cilvēkiem. 6 eur no personas, 10 līdz 20 cilvēku grupa.
Sīkāka informācija pa telefonu 26486676, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., https://www.facebook.com/silgaili/

 

 


Notikumu kalendārs

loader