SIA „DREVO R” ir realizējis projektu Nr. 17-07-AL19-A019.2101-000008 „Galdniecības uzņēmuma modernizēšana”. Projekta ietvaros tika iegādātas jaunas ražošanas iekārtas – lentzāģis, skaidu nosūcējs un 3 gab. ruļļu galdi. Projekta kopējās izmaksas bez PVN 19827.14 EUR, t.sk. publiskais finansējums 13878.99 EUR.

Projekta mērķis ir radīt jaunus produktus un pakalpojumus, saglabāt esošos piedāvājumus, un veicināt ekonomisko attīstību Ziemeļlatgalē, modernizējot galdniecības uzņēmumu, kas aprīkots ar modernām  iekārtām. Tādējādi SIA „DREVO R” kļūs par konkurētspējīgu pakalpojumu sniedzēju, veicinot sabiedrības iesaistīšanos vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvās, sekmējot sadarbību, radot labus darba apstākļus esošajiem trīs darbiniekiem.

Vietējās rīcības grupas teritorijā tiks radīts inovatīvs produkts un pakalpojums. Klientiem tiks piedāvāta iespēja sazāģēt liela garuma (līdz 8.5m), un liela diametra (0.8m) baļķus. Savā uzņēmumā Andis Kašs nodarbojas ar cēlkoku (ozols, osis, kļava un tml.) pārstrādi. Tie visi ir lielu diametru un cietas koksnes baļķi, kurus ar jauno iekārtu palīdzību varēs ātrāk un kvalitatīvāk sagatavot.  

Projekta realizācijas rezultātā ir modernizēts ražošanas process, attīstīta uzņēmējdarbība, kas nodrošinās darba un prakses iespējas jauniešiem, kas studē galdniecību, veicinot to atgriešanos uz dzīvi Balvu novadā. Uzņēmums ir iegādājies un uzstādījis iekārtas, kas sekmēs uzņēmuma konkurētspēju un ļaus izcelties konkurentu vidū tehniskā nodrošinājuma ziņā.

SIA DREVO R ražo virpotus koka elementus, neapstrādātus zāģmateriālus, ekskluzīvi kaltētus un apstrādātus zāģmateriālus, kā arī sniedz kokapstrādes pakalpojumus pēc pieprasījuma. Ražotne atrodas Balvu novadā, Krišjāņu pagastā.

 

Projekta vadītāja:Liene Ivanova

      

Foto: Andis Kašs

 


Notikumu kalendārs

loader