Projekta vadošais partneris biedrība "Balvu rajona partnerība" un projekta partneris "Kelmes rajona partnerība" ir izveidojis kopēju datu bāzi. Datu bāzē ir pieejami galveno kontaktpersonu: partnerību, NVO, kultūras kolektīvu kontaktālruņi. Lai ikvienam, kas piedalījās projektā un kuram būtu interese turpināt sadarbību, varētu veidot savstarpējos projektus.

Lasīt tālāk ...

Ceturtajā ziņu vēstulē aicinām apskatīt Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta nr. LLII-059 „Gadalaiki” kopsavilkumu par projekta rezultātiem un pasākumu dalībnieku vērtējumu par dalību projektā.

Lasīt tālāk ...

24., 25. un 26.septembrī Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013.gadam projekta “Gadalaiki” ( “LLII – 059 Introduce the seasons though tradicional cultural activities at Balvi and Kelmes districts”) dalībnieku tikšanās krāsainajā rudenī notika Rugāju novadā.

Lasīt tālāk ...

20., 21. un 22.augustā Kubulu tautas deju kolektīvs un Kubulu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis devās uz Lietuvu, lai piedalītos Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam projekta „Gadalaiki” ("LLII-059 Seasons”) septītajā aktivitātē. Kolektīvi piedalījās tradicionālajos reliģiskajos svētkos „St.Rokos wake”.

Lasīt tālāk ...
Lapa 1 no 3